Hakkımızda A6 Social ajanslar ve markalar için içerik yayınlamadan, etkileşime, dinlemeden, raporlamaya kadar tüm ana modülleri tek çatı altında toplayan sosyal medya yönetim platformudur.

  • İçerik yönetim modülü ile markalar sosyal medya içeriklerini görsel takvim üzerinde planlayabilir, onay süreçlerini platforma dahil edebilirler.
  • Konuşmalar modülü ile markalar tüm sosyal medya hesaplarına gelen yorumlara, doğrudan mesajlara, mention'lara tek bir panel üzerinde erişebilir ve takipçilerini hızlıca cevap verebilir.
  • Dinleme modülü ile markalar sosyal medya kampanlalarını, markasına ait anahtar kelimelerini, rakiplerini tüm haber sitelerinde, tüm sosyal mecralarda, bloglarda ve yerel sitelerde takip edebilir.
  • Ölçüm ve raporlama modülü ile markalar tüm sosyal medya hesaplarına ait basit ve kolay anlaşılabilir raporlar oluşturabilir.

Sosyal Medya Yönetim Aracı
A6 Social, ajansların ve markaların tüm sosyal medya hesaplarını kontrol edebilecekleri, takipçileri ile etkileşime girebilecekleri, anahtar kelimelerini ve rakiplerini online mecrada dinleyebilecekleri ve tüm bu süreçlere ait raporlarını alabilecekleri sosyal medya yönetim yazılımıdır.