DİNLEME

Online Medya Takibi

Online Medya Takibi

Anlık Online Medya Takibi

Markalarınıza ait tanımladığınız anahtar kelimeleri ve hashtag'leri içeren konu başlıkları üzerinden sosyal medyayı, haber sitelerini, sözlükleri ve blogları anlık takip edebilirsiniz.

Cevap Verme

Takip ettiğiniz anahtar kelimelere gelen tweetlere, tanımladığınız Twitter kanalı üzerinden anında cevap verebilirsiniz.

Görev Atama

Online takip sonucunda bulunan içerikleri marka takımınızdan birine ya da eposta adresini girerek takım dışından birine görev olarak atayabilir ve içeriği iletebilirsiniz.

Dışarı Veri Aktarma

Online takip üzerinden bulunan tüm içerikleri tarih aralığı girerek Excel'e kolayca aktarabilirsiniz.

Veri İşleme

Sosyal medya kanallarınıza gelen yorumları, mentionları, doğrudan mesajları ve online takip üzerinden konu başlıklarınıza gelen tüm verileri tek bir panel üzerinden toplu olarak ton ayrıştırması yapabilir, markanıza özel kategorilere göre veriyi işleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetim Aracı
A6 Social, ajansların ve markaların tüm sosyal medya hesaplarını kontrol edebilecekleri, takipçileri ile etkileşime girebilecekleri, anahtar kelimelerini ve rakiplerini online mecrada dinleyebilecekleri ve tüm bu süreçlere ait raporlarını alabilecekleri sosyal medya yönetim yazılımıdır.