KONUŞMA

Sosyal Medya Etkileşimi

Sosyal Medya Etkileşimi

Tüm Mesajlar ve Yorumlar

Markalarınıza ait tüm sosyal medya kanallarına gelen doğrudan mesajlara, yorumlara ve mention'lara tek bir panel üzerinden erişebilirsiniz. Tüm sosyal medya kanallarını tek tek kontrol etmenize gerek kalmayacak!

Konuşma Geçmişi & Cevap Verme

İlgili konuşmanın ya da mesajlaşmanın tüm geçmişini chat ekranı kadar kolay bir arayüz üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Gelen tüm yorumlara, doğrudan mesajlara ve mention'lara konuşma paneli üzerinden hızlıca cevap verebilirsiniz.

Görev Atama

Sosyal medya kanallarınıza gelen konuşmaları marka takımınızdan birine ya da eposta adresini girerek takım dışından birine görev olarak atayabilir ve konuşmayı geçmişiyle birlikte iletebilirsiniz.

Konuşma Notları

İlgili konuşmanın tüm hareketlerine konuşma notları üzerinden erişebilir ve marka takımınız için konuşmaya not ekleyebilirsiniz.

Arşiv

Konuşmayla ilgili süreç tamamlandıktan sonra konuşmayı tek bir butonla arşive gönderebilirsiniz. Eğer ilgili konuşmaya takipçiniz tarafından yeniden cevap verilirse bu durumda konuşma arşivden otomatik olarak çıkartılarak yeni bölümüne getirilir.

Sosyal Medya Yönetim Aracı
A6 Social, ajansların ve markaların tüm sosyal medya hesaplarını kontrol edebilecekleri, takipçileri ile etkileşime girebilecekleri, anahtar kelimelerini ve rakiplerini online mecrada dinleyebilecekleri ve tüm bu süreçlere ait raporlarını alabilecekleri sosyal medya yönetim yazılımıdır.