RAPOR

Sosyal Medya Raporlaması

Sosyal Medya Raporlaması

Dinleme & Konuşma Raporu

Sosyal medya kanallarınıza gelen yorumları, mentionları, doğrudan mesajları ve online takip üzerinden konu başlıklarınıza gelen tüm verileri içeren günlük ve aylık grafiklere göre zenginleştirilmiş raporlar oluşturabilirsiniz.

Facebook Raporu

Markalarınıza ait Facebook sayfaları için sunuma hazır detaylı raporlar oluşturabilirsiniz. Etkileşim oran grafiği ile günlük ve aylık bazda takipçilerinizle etkileşimlerini ölçebilirken, kullanıcı aktivitesi grafiği ile takipçileriniz en aktif olduğu gün ve saat dilimlerini görebilirsiniz.

Twitter Raporu

Markalarınıza ait Twitter sayfaları için detaylı raporlar oluşturabilir, hesaplarınıza ait etkileşim oranlarının detaylarını inceleyebilirsiniz.

Instagram Raporu

Markalarınıza ait Instagram sayfaları için detaylı raporlar oluşturabilir, takipçileriniz en aktif olduğu zaman dilimlerini görebilirsiniz.

Youtube Raporu

Markalarınıza ait Youtube sayfaları için video izlenme sayılarından, tahmini izlenme dakikalarına kadar değişen farklı grafikleri içeren detaylı raporlar oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetim Aracı
A6 Social, ajansların ve markaların tüm sosyal medya hesaplarını kontrol edebilecekleri, takipçileri ile etkileşime girebilecekleri, anahtar kelimelerini ve rakiplerini online mecrada dinleyebilecekleri ve tüm bu süreçlere ait raporlarını alabilecekleri sosyal medya yönetim yazılımıdır.