YAYIN

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

İçerik Takvimi

Markalarınızın sosyal medya kanallarına ait yayınlanmış, onay aşamasında ve onaylanmış tüm içeriklere tek bir takvim üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Excel üzerinden içerik takvimleri oluşturmanıza gerek kalmayacak!

Görsel İçerikler

Markalarınızın sosyal medya kanallarına ait tüm içeriklere haftalık olarak tek bir sayfadan erişebilirsiniz ve içerik süreçlerinizi marka takımınızla hızlıca yönetebilirsiniz.

İçerik Editörü

A6 Social görsel içerik editörü ile hazırlayacağınız sosyal medya kanallarınıza ait içerikleri anında görüntüleyebilir, onaya gönderebilir ya da onay yetkinize göre anında yayınlayabilirsiniz.

Onay Süreci

Hazırlanan içerikler öncelikli olarak onay sürecindeki yönetecilere bildirim ve eposta olarak iletilir. Yönetici onayından sonra içerikler A6 Social tarafından içeriğe ait tanımlı zamanda otomatik olarak yayınlanır.

İçerik Log'ları ve Revizyon Talepleri

İçerik ekleme, düzenleme, onaylama, onayı kaldırma ve revizyon talepleri gibi tüm hareketler ilgili içeriğin log'larında gösterilir. E-posta üzerinden içerik revizyonu almanıza gerek kalmayacak!

Sosyal Medya Yönetim Aracı
A6 Social, ajansların ve markaların tüm sosyal medya hesaplarını kontrol edebilecekleri, takipçileri ile etkileşime girebilecekleri, anahtar kelimelerini ve rakiplerini online mecrada dinleyebilecekleri ve tüm bu süreçlere ait raporlarını alabilecekleri sosyal medya yönetim yazılımıdır.