YÖNETİM

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Marka Yönetimi

Markalarınızı yönetebilir, marka logosu ekleyebilir ve veri işleme modülünde kullanılmak üzere her bir markaya özel konuşma kategorileri, konuşma durumları ve konuşma nitelikleri tanımlayabilirsiniz.

Marka Takımı Yönetimi

Marka takımınızdaki kişilere farklı markalar için farklı yetkiler verebilirsiniz. Kullanıcılar yetkileri oranında markanızın sosyal medya süreçlerini görebilirler ya da yönetebilirler.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Markalarınıza ait Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube hesaplarınızı, sosyal medya yönetimi için A6 Social ile bağlayabilirsiniz.

Kriz Yönetimi

Kriz anlarında sadece ilgili markanıza ait sosyal medya hesaplarını ya da tüm sosyal medya hesaplarınızı anında pasife çekebilirsiniz. Kriz durumu geçene kadar içerik takvimindeki hiç bir içerik A6 Social tarafından yayınlanmayacaktır.

Anahtar Kelime Yönetimi

Markalarınız için sosyal medya ve online mecrada dinlemek istediğiniz anahtar kelimeleri yönetebilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetim Aracı
A6 Social, ajansların ve markaların tüm sosyal medya hesaplarını kontrol edebilecekleri, takipçileri ile etkileşime girebilecekleri, anahtar kelimelerini ve rakiplerini online mecrada dinleyebilecekleri ve tüm bu süreçlere ait raporlarını alabilecekleri sosyal medya yönetim yazılımıdır.