Veri Güvenliği A6 Social sunucu alt yapısı ve teknik çözümleri ile sosyal medya verilerinizi güvence altına alıyor.

SSL

A6 Social, bankalarda kullanılan şifreleme standartlarını kullanmaktadır. Verileriniz SSL üzerinden şifrelenerek sunucularımıza aktarılmakta ve tekrar şifrelenerek sizlere iletilmektedir.


Penetrasyon / Güvenlik Testi

A6 Social, yetkili güvenlik firmaları tarafından düzenli olarak güvenlik testine tabi tutulur. Bu testlerde ortaya çıkan olası riskler, A6 Social ekibi tarafından hızlıca ortadan kaldırılır. Verilerinizin güvenliği için gerekli tüm tedbirler alınır.


Veri Yedeklemesi

Olası sorunlara karşı verileriniz düzenli olarak yedeklenmektedir.


2 Adımlı Kimlik Doğrulama

Google Authenticator uygulamasını kullanarak 2 adımlı kimlik doğrulamayı aktif edebilir, hesabınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz. 2 adımlı kimlik doğrulama A6 Social'a üye girişi sırasında mobil telefonuzdaki uygulama üzerinden üretilecek kodu ek güvenlik olarak kullanabilirsiniz.


Kullanıcı Şifreleri

A6 Social, üyelerinin şifrelerinin güçlü olması için gereken kontrolleri yapar. Çoklu sayıda yanlış giriş yapılması durumunda kullanıcı hesabı otomatik olarak bloke edilir.


Kullanıcı Erişimi

Yöneticiler tarafından davet edilmeyen hiç bir kullanıcı sizin hesaplarınıza erişemez. Yöneticiler kullanıcılara istedikleri yetkilendirmeleri / rolleri verebilirler.


Sayfa Erişim Antahtarı Bilgileri

A6 Social'a tanımladığınız sayfalar için sizden aldığımız erişim anahtarı (token) bilgileri, veritabanında şifrelenerek tutulmaktadır.


Sosyal Medya Yönetim Aracı
A6 Social, ajansların ve markaların tüm sosyal medya hesaplarını kontrol edebilecekleri, takipçileri ile etkileşime girebilecekleri, anahtar kelimelerini ve rakiplerini online mecrada dinleyebilecekleri ve tüm bu süreçlere ait raporlarını alabilecekleri sosyal medya yönetim yazılımıdır.